Demaş Kablo Fabrika
Demaş Kablo Kurumsal

Firma Profili

DEMAŞ KABLO A.Ş.

 

1986 yılında enerji ve tesisat kabloları satışı ile sektördeki faaliyetine başlayan firma, 1992 yılında üretim kararı alarak kendi markası olan “DEMAŞ KABLO” adıyla üretime başlamıştır.

 

Kısa bir süre içerisinde hızlı bir gelişme kaydeden DEMAŞ KABLO şu anda 7500 ton/yıl iletken ve 7500 ton/yıl yalıtkan malzemesi olmak üzere toplam 15.000 ton/yıl hammadde işleme kapasitesine ulaşarak, üretmiş olduğu Bakır ve Alüminyum iletkenli, PVC , XLPE ve HFFR izoleli tesisat ve enerji kabloları ile birlikte her türlü özel kablonun üretimini gerçekleştirmek sureti ile sektörümüzün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

DEMAŞ KABLO A.Ş üretimlerini 20.000 m² açık ve 20.000 m² kapalı alana sahip Çayırova-Kocaeli’ndeki modern tesislerinde TSE, VDE, BS ve IEC gibi ulusal ve uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir.

 

Ayrıca DEMAŞ KABLO 2002 yılında İstanbul Sanayi Odasının belirlediği Türkiye’nin en büyük ikinci 500 sanayi kuruluşu arasında 347. ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin belirlediği başarılı ihracatçılar arasında 2011 ve 2012 yıllarında peşpeşe “İhracat Onur Ödülün” ne layık görülmüştür.

 

Bu başarıların verdiği özgüven ile ürünlerini yurtiçi pazarın yanında yurdışı pazarlara da sunan DEMAŞ KABLO güvenli bir marka ve firma olarak dünyanın dört bir yanında 50 yi aşkın ülkede bir çok yeni proje ve yatırımda güvenle kullanılmaktadır.

 

DEMAŞ KABLO olarak vizyon , misyon ve değerlerimizden ödün vermeden gelecek nesillere daha modern, temiz ve yaşanabilir bir ülke ve dünya bırakmak kaydıyla ülkemizin gelişimine ve kalkınmasına katkıda bulunarak büyümeyi devam ettirmek hedefimizdir.

Kariyer Olanakları

Demaş’ta Çalışmak

 

Demaş Ailesine katılmak ve kariyer olanaklarından faydalanmak istiyorsanız aşağıda ki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Açık pozisyon olması durumunda sizinle iletişime geçelim.

İş Başvuru Formu

Lütfen PDF formatında hazırlanmış CV’nizi formu eksiksiz doldurduktan sonra bize gönderin.